כתיבת תוכן

כל אחד יודע מה לכתוב על העסק שלו אבל מעט מאוד יודעים כיצד. כתיבת תוכן איכותי על ידי  קופירייטר מקצועי, מצליחה להעביר לקורא את המידע בצורה שיווקית, מעניינת ומניעה לפעולה.

מי צריך להשקיע בטקסט איכותי?

בעל עסק הרוצה להתבלט על פני מתחריו ולהדגיש את יתרונותיו ללקוח פוטנציאלי, צריך להשקיע בשלב הכתיבה. המחקר, התכנון והיצירה שמשקיע הקופירייטר בכתיבה השיווקית, מורגשים על ידי הקורא ומשפיעים על דרך קבלת החלטותיו.

הקופירייטרים של Traficare בעלי ניסיון רב בכתיבה שיווקית. לקופירייטרית הראשית ניסיון עשיר מעולם הפרסום, האינטרנט, השיווק והעיתונאות. הניסיון הרב במגוון עולמות תוכן מאפשר להתאים לכל לקוח, את סגנון ושפת הכתיבה המתאימה לו ביותר.

אמרת מרובה לא אמרת

פלטפורמת האינטרנט אינה מגבילה את כמות הכתיבה ולכן אנשים רבים נוטים לחשוב שזה המקום לכתוב לפרטי פרטים את כל תורתם. זאת טעות נפוצה! מבקרים נכנסים לאתר לביקור מהיר, בו הם מצפים לקרוא בקצרה אודות העסק ולהחליט אם ליצור קשר או להמשיך הלאה. לכן, ישנה חשיבות רבה לסדר כתיבת המידע ולעריכה נכונה של התכנים בכל עמוד.

כתיבת תוכן איכותי באמצעות Traficare מתבצעת בעברית ובשפות נוספות: אנגלית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, גרמנית, שוודית, רוסית, ערבית, רומנית ועוד. כל אחד מהכותבים מתמחה בשפה אחת בלבד שהיא שפת האם שלו.

 לשיפור תוכן קיים או כתיבת תוכן איכותי לאתר שלך, פנה אלינו עוד היום.