אודות

Traficare מתמחה במתן שירותי שיווק באינטרנט ו-SEO מאז שנת 2003. החברה הוקמה על ידי מיכאל שטיינר, מומחה לקידום ושיווק באינטרנט אשר מילא בעבר שורת תפקידי מפתח בכירים בחברות מובילות בתחומי הגיימינג והאינטרנט. במהלך השנים היה מיכאל אחראי להקמה וניהול של מערכות מורכבות וחשובות בהיקפי פעילות גדולים.

התחרותיות היומיומית איתה מתמודדת בהצלחה Traficare בקידום אתרים במנועי חיפוש, היא זו שמניעה את אנשי החברה. בזכות האתגר הבלתי פוסק, בחרה החברה להתמחות דווקא בענפים התחרותיים ביותר בשוק: פיננסיים, תכשיטים, ייעוץ, רפואה ועוד תחומים בהם הביקוש רב.

המקצועיות של כל אחד מאנשי החברה באה לידי ביטוי בירידה לפרטי פרטים, במעקב המתמיד אחר התפתחויות ושינויים וחשוב לא פחות – בעבודה על פי אסטרטגייה מתוכננת מראש הנבנית ומותאמת לכל לקוח באופן אישי.

המתודולגיה הייחודית שנבניתה על ידי מומחי Traficare, מביאה לתנועה גדולה וממוקדת יותר באתר, הקלקות רבות יותר, עוד לידים ועוד פניות חדשות וכתוצאה מכך מכירות רבות יותר. כל אלה ועוד משיגים את מטרתה העיקרית של החברה – לעזור ללקוחותיה להפוך את אתריהם לכלים מרשימים המביאים לקהל יעד ממוקד וממירים את התנועה באתר למכירות בפועל.

ההון האנושי בחברה הוא מקור הגאווה שלה. כל אחד מהמומחים של Traficare ניחן ביכולות ניהול גבוהות ובהבנה העמוקה של עולם האינטרנט, הפיתוח, הפרסום, השיווק והמכירות. היצירתיות של כל מומחה מסייעת לכל לקוח בהשגת מטרותיו.

התוצאות האיכותיות וההזדמנויות העסקיות החדשות שמשיגה Traficare עבור כל אחד מלקוחותיה, מבדילות אותה משאר החברות הקיימות בשוק. כל לקוח וכל אתר נבדקים באופן אישי וזוכים לשיטת הטיפול הנכונה ביותר עבורו.

מפירות עבודתה היסודית והמוקפדת נהנים מידי יום לקוחות ברחבי הארץ והעולם.